Araç Kiralama Hizmeti Veren Firmalar

Son zamanlarda sık sık duyulan araç kiralama hizmetini tanımlamak gerekirse; kısa ve uzun vadede bir aracın kullanım haklarına satın alma olmaksızın belirli bir ücret karşılığında sahip olma durumuna denir. Günlük araç kiralama veya münferit araç kiralama hizmeti olarak da tanımlanmaktadır. Kısaca bu hizmet genellikle iş gezileri yada turistik seyahatler için gerek duyulmaktadır.

Araç Kiralama Hizmeti

Günlük araç kiralama sektöründeki yaygın hizmet ağı müşteri memnuniyeti adına önem arz etmektedir. Kısa dönem araç kiralama kişi ve işletmelerin araç gereksinimlerine yanıt verebilen bir hizmettir. Ayrıca bir yıldan daha uzun süreli sözleşmelere ve farklı prosedürlere ihtiyaç duyulan uzun dönem araç kiralama hizmetine göre çok daha pratik bir iş akışına sahiptir.

Beydağı Motors, müşterilerine en hızlı, en uygun ve de en kolay araç kiralama hizmeti sağlamaktadır. Kiralamak istediğiniz araçların bakımları, araçlar size teslim edilmeden önce yapılmaktadır. Böylece  sizin konforlu bir şekilde yola çıkmanız sağlanmaktadır.

Arama motorlarını kullanarak “Beydağı Motors uygun fiyatlı bakırköy kiralık araç” diye sorgulatarak ayrıntılı bilgiye ulaşmanız mümkündür. Ayrıca oluşturulmuş olan bağlantı metnine tıklayarak kısa yoldan Beydağı Motors web sayfasına ulaşabilirsiniz.

Beydağı Motors yetkilileri, müşterileri ile telefonda ve yüz yüze görüşmekten her daim memnuniyet duymaktadır. Bakırköy kiralık araç firması olan Beydağı Motors iletişim bilgileri aşağıda belirtilmiştir.

Adres:

    •  Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz) Bakırköy / İSTANBUL

GSM:

    •  0532 630 44 67

Tel:

    •  0212 570 74 44

Eposta:

  • beydagimotors@gmail.com

Kısa Süreli Oto Kiralama

Eğer aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte turistik yerler gezmek görmek seyehata çıkmak istiyor ve bunun içinde 1 hafta 2 hafta gibi kısa süreli bir araca ihtiyacınız var ise Bakırköy araç kiralamaya gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Çünkü buradaki araçların düzenli olarak bakımı yapılıyor. Ayrıca aradığınız model ve fiyattaki araçları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Aracınızı kiraladıktan sonra tatilinizin keyfini çıkarabilir ve doyasıya eğlenebilirsiniz.

Bununla birlikte bir günlük araç kiralamanızda mümkün.

Bakırköy araç kiralama müşterilerinin memnun kalması için elinden gelenin fazlasını yapıyor. Müşteri memnuniyetine her şeyden çok önem veriyor. Ve tartışmasız müşterileri bu kiralama şirketinden memnunlar.

Sizlerde araç kiralamak isterseniz Beydağı Motors Araç Fiyatları  sayesinde kolayca istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz..