SEO Uyumlu Yazı ve İçerik Ekleme Hizmeti

SEO Uyumlu Yazı ve Makale : Yazı, makale nedir az çok hepimiz biliyoruz. Peki SEO uyumlu olması ne demek, yada niçin seo uyumlu makalelere ihtiyaç duyuyoruz. İlk önce yazı ve makaleden bahsedelim. Bilgi Word içeriğinde birçok konuda yazı ve makale bulunmaktadır. Bunları yazılar olarak değerlendirebiliriz. Karakter ve kelime olarak farklı uzunlukta olabilir. Fiyat listemiz için aşağıdaki linke tıklayınız.

SEO UYUMLU MAKALE VEYA İÇERİK FİYAT LİSTESİ

Deneme Yazısı : Bir kişinin belli bir konuda duygu, düşünce ve görüşlerini paylaşmak amacıyla kesin hükümlere varmadan samimi bir üslupla yazdığı yazılara deneme yazısı denilmektedir. Bu şekilde yazılmış, bilgi world de yüzlerce yazı bulunmaktadır.

Makale : Alanında uzman bir kişi tarafından yazılan, herhangi bir konuda bilgi vermek amacını güden, bir görüşü desteklemek, bir savı öne sürüp bunu kanıtlamak ereğinde olan ve genellikle bir gazete ya da dergide yayımlanan, tabi günümüzde internet, web siteleri bu alanda sayılabilir, belli uzunlukta, başlıklı ve genellikle imzalı yazılar, makale olarak değerlendirilmektedir.

Standart İçerik Ekleme Hizmeti : İşin niteliğine göre özel fiyatlandırma yapılmaktadır. Eğer işiniz acil ise veya tek bir kişinin sizinle ilgilenmesini istiyorsanız, Atanmış Personel hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bu durumda belirli saatler içinde, ilgili personelimiz sadece sizin işleriniz ile ilgilenecektir.

Standart İçerik Ekleme Hizmeti alan müşterilerimiz için, belirli bir teslim süresi belirtilir, belirtilen zamanda işiniz bitmiş olarak size teslim edilir. İşin yapılma süreci içinde, işinizle ilgili bilgi notu gönderebilir veya telefonla şirketimizi arayabilirsiniz. Ancak aradığınız zamanda, anında destek almanız mümkün olmayabilir, çünkü o an başka bir müşterimizin işi ile ilgileniyor olabiliriz. Şirketimizin iş planına göre, sizin işiniz ile ilgilenildiği dönemde, ilgili müşteri temsilcisi talepleriniz doğrultusunda, söz konusu içerik girişini tamamlayacaktır.

Eğer kendi bünyenizde, içerik ekleme konusunda destek alabileceğiniz bir departman veya bir personeliniz mevcut değil ise, bu konuda size çözüm üretebilir, sadece sizin işleriniz için bünyemizde size bir personel ataması yapabiliriz. Yada belirli işler için, belirli saat aralığında, sadece sizin işleriniz için bir personelimizi atayabiliriz.

Atanmış Personel Hizmeti  : Web Sitesi İçerik Ekleme işleriniz için, bir personel atanmasını isterseniz, belirli saatlerde sadece sizin işlerinizle ilgilenecek bir personelimizi atayabiliriz. Böyle durumlarda, personelimiz sadece sizin işlerinizle ilgilenecektir. Size ayrılan süre içinde, personelimiz sadece sizin işlerinizle ilgileneceği için, kendisini isterseniz telefonla arayabilir, işleriniz ile ilgili kendisini yönlendirebilirsiniz. İşin mahiyetine göre, kaç saat hizmet alacağınız karşılıklı görüşme neticesinde belirlenmektedir.

Bilgi World Web sitemizde belirtilen kategoriler altında, istediğiniz kategoride ücretsiz olarak yazı ve makale ekleyebilirsiniz. Tüm üyelerimiz içerik sağlayıcı olarak, yazı ekleyebilir, aynı şekilde ürün ve hizmetlerini ücretsiz olarak web sayfamızda tanıtabilir. Bu işlemleri kendiniz veya bir personeliniz size ek bir yük getirmeden ücretsiz olarak yapabilir.

Yeterli Vaktiniz Yok mu? Biz sizin adınıza yapabiliriz.

Eğer yeterli vaktiniz yok ise, yada bir bilen tarafından ürün açıklamalarınızın ve resimlerin web sitemize eklenerek tanıtılmasını istiyorsanız, bunu sizin adınıza yapabiliriz.

Eğer bir web sayfanız var ve kendi web sayfanıza içerik eklenmesini istiyorsanız, aynı şekilde web sitenize içerik eklenmesi konusunda size destek sunabiliriz.

Belli Bir Konuda Uzman Personel

Belli bir konuda uzmanlar tarafından yazılmış özel makalelere mi ihtiyacınız var ? Bilgi World bünyesinde üyelerimizden, ücretsiz veya ücretli destek alabilirsiniz. Projenizin büyüklüğüne göre, uzman yazıları ve makaleleri, şirketimiz tarafından da organize edilebilir. Özel bir içeriğe ihtiyacınız var ve bu konuda uzman biri tarafından yazılmış içeriklere mi ihtiyaç duyuyorsanız, aynı şekilde bize ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.

En Uygun Teklif Grubu

Mehmet Akif Mahallesi Gülbahar Sok. No:9 Kat:1 Daire:3 Çekmeköy, İstanbul, Türkiye

Merkez Tel : 0216 640 27 55

Gsm – Tel 1 : 0553 690 0 357

Gsm – Tel 2 : 0533 690 0 357

Gsm – Tel 3 : 0542 690 0 357