Bakırköy’de Gezilecek Yerler

Denizin Kokusunu içine çeke çeke yürüyüş yaptıktan sonra karnı acıkanlar için Alkolsüz Bakırköy Mekanlarını Sizler için derledik. Avrupa yakasının incilerinden olan Bakırköy tam bir sahil semti Moda alışveriş gezi için de oldukça trend mekanları içerisinde barındırıyor.

El emeği göz nuru incik boncuk Satışı yapan mekanlardan abiye dükkanlarına gelinlikçileri antika dükkanları ile tam bir görsel şölen sunuyor. Bu koşturmacadan sonra dinleneceğiniz mekanların listesi ise şöyle;

Abdulkadir Restaurant
Mekana içeri girip, başınızı sağa doğru çevirdiğiniz de, karşınıza çıkan onlarca çeşit yemek arasında kendinizi kaybettiğiniz, genel olarak Kastamonu mutfağından esintiler sunan Abdulkadir Restaurant, yemekte çeşitlilik ve lezzet arayanların adresi olabilir.

Abdulkadir Restaurant İletişim:

Adres: Bakırköy Merkez Mahallesi, İstanbul Caddesi, No: 30/A, Bakırköy / İstanbul
Tel: ( 0212 ) 570 49 31

Big Mamma’s
Ataköy’de bulunan ve özellikle yaz günlerinde Bakırköy sakinlerinin de en çok tercih ettiği yerlerin başında gelen Big Mamma’s, dünya mutfağına sahip. Restaurant ve cafe konseptinde kendinizi ciddi bir havaya sokmadan oturup, kaliteli bir hizmet anlayışı ile de keyif yapabileceğiniz bir mekan.

Big Mamma’s İletişim:

Adres: Ataköy 9. kısım Mahallesi Uğur Mumcu Bulvarı Hanımeli Çiçeği Sokak, No: 1/2,
Bakırköy / İstanbul
Tel: ( 0212 ) 661 03 09

Sarıhan Gusto
İstanbul’un en pahalı, en ünlü ve en lezzetli çorbacısı. Magazin programlarından, yemek programlarına kadar, İstanbul’un tanıtımlarında dahi belirtilen Sarıhan Gusto 24 saat açık olması ile de kalitesini belirtiyor. Zaten adını duymuş olabileceğiniz gibi duymayanlar için de belirtmeliyiz ki, etrafınız da bir çok ünlü kişi görürseniz şaşırmayın.

Sarıhan Gusto İletişim:

Adres: İncirli, Bakırköy Mahallesi, İncirli Caddesi, No 55/1, Bakırköy / İstanbul
Tel: ( 0212 ) 543 60 73

Ciğer Ricco
Bakırköy merkezde bulunan sıcak, samimi ve renkli iç mimariye sahip mekan, ciğeri konusunda gayet başarılı. Ciğeri istediğiniz kıtırlıkta yapabilen fiyat lezzet orantısı gayet makul olan bu mekan, etin farklı türlerini denemek isteyenler için iyi bir nokta.

Ciğer Ricco İletişim:

Adres: Bakırköy Merkez Mahallesi, Ebuziya Caddesi, Ömer Naci Sokak, No: 20/A,
Bakırköy / İstanbul
Tel: ( 0212 ) 583 78 55

Bakırköy’e kolay bir şekilde ulaşım sağlamak için Bahçelievler araç kiralama ofisinden araç kiralayarak keyifli ve konforlu bir gezi yapabilirsiniz.