Beydağı Motors Bakırköy Kiralık Araç

Beydağı Motors bakırköy kiralık araç ofisidir. Bakırköy’de ve çevresinde araç kiralama hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutabilmek için ekonomik ve her zevke hitap edecek araçları bünyesinde bulundurmaktadır. Bu sayede her geçen gün daha çok müşteri kazanmaktadır.

Aynı zamanda lüks otomobil, orta lüks otomobil ve de ekonomik otomobiller kategorilerinde araçlara sahiptir. Müşterileri ihtiyaçlarına yönelik olarak araç kiralama hizmeti vermektedir. Aynı zamanda Beydağı Motors’a ehliyet ve kimliğinizle ulaşım sağlayarak beğendiğiniz bir aracı kiralama imkanı bulabilirsiniz. Buna ek olarak Beydağı Motors araç kiralama firması şirketlere filo kiralama hizmeti de sağlamaktadır. Çoğunluk olarak şehir dışı turlar ya da acil işler için tercih edilmektedir. Özellikle araç kiralama hizmetleri yaz aylarının da vazgeçilmezi haline gelmiş durumdadır. Öyle ki yaz aylarında ailesi ile vakit geçirmek isteyen kişiler günübirlik turları için de kiralama hizmetinden faydalanmaktadır.

Detaylı bilgi için oluşturulmuş olan bağlantı metnine tıklayabilirsiniz.

Bakırköy Kiralık Araç Firması

Beydağı Motors Ataköy Kiralık Araç hizmetlerinden faydalanmak ve araçların ücret bilgilerine ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Böylelikle ilgili internet sayfaları üzerinden binek araç kategorileri ve modelleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer Ataköy ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve de lüks bir binek araç kiralamak istiyorsanız arama motorlarına giderek “Lüks Kiralık Araç” diye arama yapabilirsiniz. Böylece ilgili web sitelerine ulaşabilirsiniz. Beydağı Motors şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Böylelikle ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

Beydağı Motors

Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. Küçükyalı Sok. No:50 Bakırköy – İstanbul

Tel : 0212 570 74 44

Gsm : 0532 162 53 93

İstanbul Bakırköy ‘de sizler için araç kiralama hizmeti sunmaya hazır birden çok firma bulunmaktadır. Bakırköy ‘de en hızlı, en güvenilir ve de en kolay araç kiralamanın adresi Beydağı Motors firmasıdır. Ayrıca çalışma ofisi Bakırköy sahilde bulunan şirket, birden çok kategoride kiralık araç hizmeti sunmaktadır. Bakırköy kiralık araç şirketi sayesinde ister bütçenize uygun ekonomik araç isterseniz de lüks araçlar kiralayabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Ucuz Araç Modelleri

  • Fiat Linea
  • Fiat Punto
  • Opel Corsa
  • Renault Clio
  • Hyundai Accent Era
  • Hyundai Getz

Beydağı Motors şirketinin bakırköy kiralık araç kategorisinde bulunmakta olan diğer binek araç modellerini görmek ve ücret bilgisini öğrenmek için web sitesine tıklayabilirsiniz.  Böylece kısa yoldan şirketin web sayfasına ulaşabilirsiniz.