ÇİMSTONE

Tasarımın zenginliği sağlamlıkla birleşti. Asmermer Çimstone Mutfak Tezgahı, İtalyan teknolojisiyle üretilen kuvars esaslı kompoze edilmiş taştır. Doğal taş dokularını kuvarsın sağlamlığıyla birleştiren Çimstone , banko, tezgah, zemin, cephe, merdiven gibi her tür yüzeyde artan beklentileri üstün kalite ve çeşitteki ürünleriyle karşılar. Kullanışlı sağlam yapısı ile sıvı emmeyen Çimstone, bu özelliği sayesinde leke tutmaz, günlük hayatta kullanılan deterjan ve kimyasalların yıpratıcı etkilerine karşı dayanım gösterir.

Çimstone, doku ve tasarım alternatifleri ile farklı ürün yelpazesine sahip her zevke ve bütçeye uygun dolap kapakları ile uyumlu, müşteri seçimine tarzına günümüz standartlarındaki moda anlayışına göre üretilebilir
Pigmentlerle renklendirilen ayna, cam, deniz kabuğu, bazalt, pirinç talaşı gibi farklı malzemelerle efektler verilebilen Çimstone, bugüne kadar alışılmış zemin kaplama malzemelerinden çok farklı görünümlere olanak sağlar, günümüzün değişen mutfak, banyo kültürlerini ve modern tasarımlarını tamamlar.
Evinizi renklendirmek zevkinize göre mutfak tasarımı yapmak istiyorsanız dolap mobilyalarınıza uygun çimstone tezgahlar kaçınılmaz model ve renk seçenekleri ile kendi çizginize uygun olanı seçeceğinizden eminim.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın