En popüler Kaş Tasarımı Microblading

Birisi ile yüz yüze geldiğimizde ilk nereye bakarız, durun ben söyleyeyim gözler ve kaşlar odak noktasıdır yüzümüz baş tacımızdır. En çok önem verdiğimiz alanlardan biri olduğu için insanların yatırım yaptığı estetik olarakta önem verdiği alanlar diyebiliriz.

Son dönemlerde hızla ün kazanan kaş tasarımları her yerde karşımıza çıkar oldu bunun için dikkat etmeniz gereken belgeleri olan uzmanlık almış kişilere yaptırmanız aksi takdirde geri dönülmez zararlar alabilirsiniz.

Peki Nedir bu Microblading ; Bu yöntem 3d microblading kaş şekillendirme uygulamasıdır Kalıcı bir kaş makyajı ile ileride aynı ifadeden sıkılabileceğinizi  düşünebilirsiniz, geçici kaş makyajı yaptırmak zamanınızı boşa harcatıyormuş gibi gelebilir yada  dışarıdan kaşlarınıza yapılan müdahaleler itici görüntü vermenize sebep olabilir. Bu nedenle de Son yılların muhteşem yöntemi olarak kabul görülen Microblading kaş şekillendirme uygulamasının tüm kaş sorunlarınıza cevap verebileceği kanaatindeyiz.
Microlading nasıl bir yöntem ? Yukarıda bahsettiğimiz gibi ömrünüzün sonuna kadar kalıcı kaşlara sahip olmayacaksınız fakat kısa bir sürede de kaybedeceginiz kaşlarınız da olmayacak. Derinizindeki pigmentlerin yapısına bağlı olarak yani kişiden kişiye değişerek ortalama 1-3 sene arasında kalıcılığı olan bir kaş şekillendirme uygulamasıdır microblading kaş şekillendirme.

Eğer yüzünüzde ki ifadelerin anlam kazanıp sizde özgüveninizi yeniden kazanmak istiyorsanız kesinlikle denemelisiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın