Evden Eve Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve taşınırken dikkat edilmesi gereken bir kaç adım vardır. Bu adımlara dikkat edersek ve uygularsak taşınma stresini yok edecek ve güvenli bir şekilde taşınmanıza yol açacaktır.

Taşınma Planı: Taşınmak için hazırlanmanın ilk yolu plan yapmaktır. Taşınmaya en az 4 hafta önceden plan yapılıp hazırlığa başlanmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm yollar belirlenmelidir. Yeni eve ne zaman taşınılacak evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli maddelerin planı yapılmalıdır.

Eşya Listesi Hazırlama: Taşınma aşamasına geçmeden önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi kararlaştırın. Hazırlayacağınız kutuları numaralandırın ve eşya listesine ekleyin. Tüm eşyalarınız için eşya listesi oluşturun. Bu yöntemle taşındıktan sonra eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Hazırlanan eşya listesini firma ile yaptığınız sözleşmeye ekleyerek olası eksik eşyalarınızı nakliye firmasından istemeniz ve ispatlamanız kolaylaşacaktır.

Evden eve nakliyat firması seçmek: Evden eve nakliyat firmasına karar verirken tek referansınız fiyat konusu olmasın. Seçeceğiniz firmaya karar verirken arama motorlarında ilk sıralarda bulunan birçok evden eve nakliyat firmasının sadece komisyonculuk yaptıklarını ve sizinle anlaştıktan sonra en iyi fiyatı veren firmayı taşınma günü kapınıza göndereceğini unutmayın.

Evden eve nakliyat sözleşmesi:  Karar verdiğiniz firma ile mutlaka bir sözleşme yapın ve sözleşmede size uygun olmayan ya da hoşunuza gitmeyen maddeleri değiştirin. Tüm eşyalarınızı emanet ettiğinizi unutmayın ve sözleşmeyi es geçmeyin.

Sizlere Asentur Çekmeköy Evden Eve Nakliyat firmasını rahatlıkla önerebiliriz. Güvenli ve profesyonel kadroya sahip olması ve uygun fiyatları ile sizlere hızlı ve hassas bir nakliyat hizmeti vereceğinden emin olabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın