Forces Hakkında

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler edinmek için müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz. Yaşamımızda asansörlerin yararı pek çoktur. Yaşamımızın hemen her alanında oldukça kolaylık sağlayan asansörler teknolojik sistemlerdir. Her geçen gün artan nüfusla birlikte insanların hem eşyalarını hem de araçlarını koyacak alanlarda düşüş başlamıştır. Bu nedenle asansörler kurtarıcı olarak ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri yük asansörüdür. Yük asansörü fiyatları boyut ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Asansörlerin Hayatımızdaki Önemi

Yükleri ve malzemeleri emniyetli bir şekilde taşımak için çok fazla yük asansörleri tercih edilmektedir. Yük asansörleri malzemeleri taşıdığı gibi insan da taşımaktadır. Günümüzde binalar çok katlı olduğu için tüm binalar için asansör gereklilik arz etmektedir.

Yük asansörü yaptırmak istediğinizde min-max yüksekliği, yükün miktarı ve platform ebadı mutlaka doğru bildirilmelidir. Bu sayede asansör doğru bir şekilde projelendirilmiş olur. Aynı zamanda doğru fiyat teklifi alırsınız.

Yük asansörlerinin temel üzerine veya temel içerisine montaj yapılabilme imkanı vardır. Aynı zamanda her ton, boyut ve ebatta hidrolik ya da halatlı yük asansörü üretilmektedir. Yüklerin bir kattan diğer katlara taşınabilmesi için yük asansörleri sıklıkla tercih edilmektedir.
Hatta 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar imalatı yapılabilmektedir. Platform üzerine korkuluk ve etrafı çeşitli kapı tipleriyle emniyetli bir şekilde yapılarak çalışması sağlanmaktadır.

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler

Forces Makina Asansör firması, uzun yılların vermiş olduğu tecrübeleri kullanarak günümüze kadar gelmiştir. Aynı zamanda birden fazla asansör çeşitleri ile sizlere her daim kaliteli bir hizmet vermeye devam etmektedir. Yüksek katlı olan otoparklarda ve binalarda araçların alt ve üst katlar arasında kolay bir şekilde hareket etmesini sağlayan araç asansörleridir. Aynı zamanda en kaliteli ve garantili malzemeler kullanılarak üretimleri gerçekleşmektedir. Bu sayede araç asansörleri daha uzun ömürlü ve kaliteli olmaktadır.

Firma sahip olduğu referansları ile asansör sektörünün liderleri arasında olmayı başarmıştır. Hedeflerinin önceliği müşteri memnuniyetidir. Aynı zamanda bunu  kalite odaklı çalışmalarında da göstermektedir.

Forces Makina firmasından her zaman teklif alabilirsiniz. Hatta ilgili web sitesine hızlı bir erişim sağlamak için https://forcesmakina.com/ web sitesinin linki üzerine tıklayabilirsiniz.  Ayrıca aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com