Genel Sorumluluk Reddi

Bilgi.World kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır! İçerik ve alıntıların doğru olması için editörler tarafından çaba harcanmaktadır, ancak doğru olmayan veya hatalı bilgiler içerebilir.

Bunun için burada bulunan bilgi ve içeriğin uzmanlar tarafından oluşturulmadığı unutulmamalıdır. Bu nedenle burada okuduğunuz tüm bilgiler %100 hatasız ve doğru olmayabilir.

Site içeriğinde kullanılan markalar, hizmet markaları, kolektif markalar, tasarım hakları veya kişilik hakları gibi içerikler sahiplerine aittir. Burada kullanılanlar GNU Özgür Belgeleme Lisansı (GFDL) kapsamındadır.

Bilgi.World tarafından sağlanmış olan herhangi bir tıbbi bilgi, en iyi şartlarda bile, yalnızca genel niteliklidir ve bir tıp profesyonelinin (örneğin, bir tıp doktoru, veteriner hekim, hemşire, diş hekimi, eczacı vb.) önerisi yerine geçmez.

Bölüm olarak ya da bütünüyle, çoğunlukla profesyonel olmayan kişilerce yazılmaktadır.Site içeriğinde sağlanan bilgilerin, hatasız olduğunun hiçbir şekilde garantisi yoktur. Tüm sorumluluk size aittir. Bu siteyi ziyaret ettiğinizde, bu sorumluluk reddini de kabul etmiş sayılırsınız.