İnegöl Mobilya Vadi’de Trend Mobilyalar

2023 trend Mobilya renkleri nasıl olacak ? Giyim ve aksesuarlarda mat siyahı görmeye alışkınız evlerde ise pembe ve mavi ancak önümüzdeki yıl evlerinizdeki o pembe havasından asilliğe doğru büyük bir kaçış hatta hızlıca bir dönüş hakim olacak diyebiliriz.

İç mekan tasarımlarında fonksiyonel mobilyaların önemi gittikçe artacak özellikle çoklu kullanım uygulaması sağlayan aynalar yükselişe geçiyor örneğin ; Hem ütü masası hemde ayna veya dışı boy aynası açıldığında hoppp harika bir organizerler odalarınızı süsleyecek.

Evet, trendler bu şekilde ilerleyecek özellikle önümüzdeki yıl aydınlatma cihazları, eğlence sistemleri veya hatta sağlık izleyicileri olsun, aynalar evinizde iki katına çıkacak.

2023 geldiğinde, aynadan D vitaminin azaldığını veya sabah dişlerini fırçalarken bu önemli toplantı için geç kaldığınızı söyleyen bir ses duyarsanız ürkmeyin 🙂 Artık teknolojinin de ilerlemesi ile günden güne bu tarz mobilya ürünleri ile karşılaşmanız mümkün…

Geri dönüştürülen hayvansal deri kullanılmayan ana akıma doğru büyük bir ilerlemede olacak aynı zamanda sürdürülebilir alternatif diyorlar adına maya veya ipekten elde edilebiliyor bu tarz kumaş türleri yükselişe geçecek diyorlar genetiği değiştirilerek elbette bizde trend tahmincilerinin bu eklentisine hayretle baktık ama sanırız en sağlıklısı bu tarz kumaşlar olacak ne dersiniz ?

Ev dekorasyonu ile ilgilenenler için oldukça farklı segmentte ürünler tercih edilmektedir. Son dönemde mimarinin gelişim hızına yetişmek mümkün olmasa da gelişen teknoloji ve tüketime göre ürün tasarlayan üreticiler her zevke uygun model ve bütçe ile ürünleri kişilerin hizmetine sunmaktadır. İç ve dış olarak ayrılan mimari özellikler vardır bu hepimizin ortak fikri ancak iç ve dış olarak yapılan tasarımlar her birey için farklılık gösterir kısacası zevkler ve renkler farklılık gösterir. Evinizin dekorasyonu bitmesi için yalnızca koltuk mobilya bilumum eşyalar değil halı perde ve diğer aksesuarlar ile birlikte tamamlayıcı yapmanız gerekmektedir.

Her uygulama alanının farklı ölçüleri ve havası vardır. Bu nedenle de kullanıcı bu alanı çok iyi bir şekilde tanımalı ve bu seçimler doğrultusunda plan yapmalıdır. Odanın aldığı ışık boyu eni ve kullanacağınız mobilyaların yaşam alanınızı daraltmayacağından da emin olmalısınız. Aksi takdirde içerisinde barınmak istemeyeceğiniz sıkıcı ve bunaltıcı bir alan dekore etmiş olursunuz buda sizin zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz bu gibi yaşam alanlarında mutsuz eder ve psikolojinizin bozulmasına yol açabilir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi uygulama alanı dar olan yerlerde kesinlikle koyu renkli duvar boyası ve eşyalardan kaçınılmalıdır.

Harika Tasarlanmış Mobilya ve Aksesuarlar için bursa inegöl mobilyası firmalarından biri olan https://www.inegolmobilyavadi.com/ ‘dan teklif alabilir detaylar için Profesyonel kadrolarından yardım alabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın