Kiralık Araç Hakkında

Kiralık Araç Hakkında; araç kiralamak çoğu zaman iş seyahatleri yada şehir gezileri için tercih edilmektedir. Özellikle şehir dışına çıkacak aileler otobüs yada uçak biletinin maliyetini gidiş dönüş olarak hesapladığında araç kiralamayı tercih etmektedir. Çünkü hem konforlu bir yolculuk hemde ekonomik bir yolculuk için araç kiralamak en doğru seçenektedir. Araba kiralama ile insanlar kısa sürede araç sahibi olmanın zevkini yaşamaktadır. Bir gezide, piknikte yada uzun yolculukta insanlar araba kiralama ihtiyacı duyabilmektedir. Özellikle uzun yolculuğa gidecek kalabalık aileler otobüs bileti almaktansa araba kiralayıp gitmeyi daha çok tercih etmektedir. Düşünüldüğünde uzun yolculuk için gidiş dönüş şeklinde alınacak olan biletin fiyatı ile araba kiralamanın arasında fark olabilmektedir.
Ayrıca kiralık araç günlük yada daha uzun dönem için yapılabilmektedir. Araba kiralamanın en büyük avantajı kiralanan araba ile gideceğiniz şehri doya doya gezip görebilmenizdir. Aynı zamanda istediğiniz yerde mola verebilirsiniz.. Yolculuklarda konfor da çok önemlidir. Konforlu bir yolculuk sağlık içinde oldukça önemlidir. Çünkü sırt, bel ve boyun ağrısı yolculuklarda karşılaşılan en büyük sıkıntılardandır. Ayrıca araç kiralamak hem sağlık hemde maliyet açısından daha avantajlıdır. Kiralık araç için http://www.beydagimotors.com/ web sitesini ziyaret ediniz.

İstanbul Havaalanı Kiralık Araç Hakkında

Beydağı Motors firması olarak ilk amacımız müşterilerimize araç kiralarken en iyi hizmeti sunmaktır.  Kaliteli ve güvenli hizmet verirken müşterilerimzin memnuniyetini sağlamaktayız.

İstanbul’a geldiğinizde ilk işiniz istanbul havaalanı kiralık araç firmalarından biri olan Beydağı Motors firmasına ulaşarak iyi ve güvenli bir araç kiralamak olacaktır. Böylece gideceğiniz yere sorunsuz bir şekilde gidebilirsiniz. Araç sekmentimiz geniştir. Sizin zevkinize göre pek çok aracımız mevcuttur.

Eğer İstanbu Havaalanı ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve de ekonomik bir binek araç kiralamak istiyorsanız arama motorlarına giderek “Ekonomik Kiralık Araç” diye arama yapabilirsiniz. Böylelikle ilgili web sitelerine ulaşabilirsiniz. Beydağı Motors şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Bu sayede ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Beydağı Motors

İstanbul araç kiralama firmaları arasında en güvenilir, konforlu,  rahat ve profesyonel hizmet, sunmayı amaçlayan  kaliteli, hesaplı ve konforlu araba kiralamada ön plandadır. Çalışanlarımızın esnek, düşünen, rekabetçi, yenilikçi, kalite yönetimi felsefesini yaşam biçimi haline getirmiştir. Sinerji oluşturan, değişime hızla ayak uydurabilen bireylerden oluşması da diğer rent a car şirketlerinden ayrıca farklarımızdandır.

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com