Neden Ekspertiz Hizmeti

Neden Ekspertiz Hizmeti diye düşünüyorsanız hemen Dr ekspertiz ile iletişime geçiniz. Dr oto ekspertiz ile alacağınız aracın her sorunu ile ilgili bilgi edinmeniz sağlanır. Dr ekspertiz; İstanbul’un çoğu semtinde ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına profesyonel olarak çalışmalar yapmaktadır. 2. el araç satın almak isteyen ve aracın herhangi bir sorunu olup olmadığını bilmek isteyen kişiler ümraniye profesyonel araç ekspertizi hizmeti almaktadır. Bu sayede almayı düşündüğü aracın motor testi, DYNO testi, Obd testi, boya kaporta testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, fren testi, yanal kayma testi, lastik derinlik testi ve arıza testi gibi testler yapılmaktadır.

İstanbul’un her neresinde olursanız olun Dr oto ekspertiz firmasından gönül rahatlığıyla ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Dr ekspertiz ile irtibata geçebilirsiniz.

En Kaliteli Ekspertiz

İkinci el araç almaya karar verdiğimizde ilk iş olarak aracımızı bir ekspertize götürürüz. Kaportasına, motoruna bakar. Kısacası araçla ilgili her şeyi öğrenmemiz gerekir. Bu sebeple güvenilir bir ekspertiz çok önemlidir.

Dr oto ekspertiz Ümraniye aracınızın her detayına kadar bakmaktadır. Tamamen bağımsız bir şekilde tarafsız olarak bilgisayarlı ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertiz alanında uzman ve sürekli eğitim gören personelleri ile hizmet verir. Hatta tüm araç modellerini kusursuz ve bilgisayarlı test cihazları ile inceler. Bu sayede doğru raporlama yaparak, hem sözlü hem de yazılı rapor vermektedir. Sizde aracınız için ekspertiz arayışı içinde iseniz dr oto ekspertizi hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Neden Ekspertiz Hizmeti

Ümraniye oto ekspertiz; Dr ekspertizin Ümraniye’deki bayisidir. Ümraniye ve çevresinde kaliteli ve tarafsız ekspertiz raporu almak isteyenler Sultanbeyli oto ekspertiz ile irtibata geçmektedir. Dr ekspertiz İstanbul genelinde açmış olduğu bayileri ile müşterilerine her daim yakın olmayı hedeflemiştir. Bu sayede kısa süre içerisinde ekspertiz hizmet verebilmektedir.

2. el araç satın alacaksanız ekspertiz hizmeti yaptırırsanız aracın sorunu, çiziği varsa değişen parçası en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi ve ekspertiz raporu için hemen aşağıdaki bilgilerden iletişime geçebilirsiniz.

2.Ekspertiz araç alırken mutlaka oto ekspertiz firmasına göstermelisiniz. Çünkü aracın daha önceden sorunları olabilir. Oto Ekspertiz firmaları aracın daha önce kaza geçirip geçirmediğine, kaportası boyanıp boyanmadığına, rot ayarlarının düzgün çalışıp çalışmadığına ve daha pek çok unsura bakmaktadırlar. Dr Oto Ekspertiz Ümraniye  firmasının bir şubesidir. Her bütçeye uygun oto ekspertiz kampanyaları mevcuttur. Tarafsız ekspertiz raporu almak ve alacağınız aracınızla ilgi bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Ümraniye ya da çevresinde oto ekspertiz hizmeti arıyorsanız iletişim numaralarından kendilerine ulaşabilirsiniz.

Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179/A
Ümraniye İstanbul
Telefon: 0216 335 40 06
Mobil Telefon: 0542 577 56 91