Oto Ekspertiz Firması

En Kaliteli Oto Ekspertiz Firması oto ekspertiz Ümraniye; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına son teknolojileri kullanmaktadır. Aynı zamanda personellerine her daim eğitimler vermektedir. Her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

En Kaliteli Oto Ekspertiz

Dr oto ekspertiz hizmetleri veren özel firma Türkiye’nin ilk TSE Belgeli ekspertiz firması. Teknik cihazları, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arızalar tarafından oluşan problemlerini test ve muayene edip Dr detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanıma sahip oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezi olan bir kuruluştur. Ayrıca Dr Oto İstanbul’un 20 noktasında hizmet vermektedir. Çekmeköy Oto ekspertiz olarak da hizmet alabilirsiniz.

Ümraniye Oto Ekspertiz şirketi kurulduğu günden bu yana siz değerli müşterileri için kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine yüzde yüz önem vermekte olan oto ekspertiz şirketi bu doğrultuda işini uzman çalışanları aracılığı ile büyük bir titizlik içerisinde yapmaktadır. Yeni almış olduğunuz ikinci el aracınızın hasar kaydı, kaporta boya kontrolleri, yasal sorgulama işlemleri, mekanik alt kontrolleri ve test sürüş işlemleri yapılmaktadır.

Dr Oto

İstanbul’un hemen her bölgesinde profesyonel hizmet veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. 2. el araç satın almak isteyen kişiler alacakları araçla ilgili her türlü bilgiye sahip olmalıdır. Aracın tüm bilgilerine sahip olan kişiler hem araca değerinden fazla ödeme yapmazlar. Hem de aracı alıp almama konusunda daha bilinçli hareket eder.

Dr ekspertiz personelleri alanında her daim eğitim almakta ve kendini geliştirmektedir. Aynı zamanda son teknoloji cihazları ile kaliteli ve detaylı bir ekspertiz raporu sunmaktadır.

Sizde İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Dr oto ekspertiz ile irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle hemen almak istediğiniz aracın incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Adres: Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179/A
Ümraniye İstanbul
Telefon: 0216 335 40 06
Mobil Telefon: 0542 577 56 91

Dr oto ekspertiz Ümraniye; fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi, dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Dr oto ekspertiz tarafsız, güvenilir ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. Bu sayede sizin karar vermenize fayda sağlamaktadır.

Paketlerimizi karşılaştırıp siz karar verin!
Ümraniye oto ekspertiz fiyatları sizin için 3 farklı paket hazırladı. Bu paketleri ihtiyacınız doğrultusunda seçebileceğiniz şekildedir.  İhtiyacınız olmayan testleri yaptırmak zorunda kalmazsınız.