Sigortalı Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınız artık evinize sığmıyor veya kışlık eşyalarınızı yazın, yazlık eşyalarınızı da kışın evde yük olarak saklamak istemiyorsanız, rumeli nakliyat eşya depolama hizmeti tam size göre.Tayini kısa bir süreliğine şehir dışına çıkan memur, asker yada yurt dışına eğitime giden akademisyen, öğrenci olun sene boyunca kullanmadığınız eşyalarınız için kira, doğalgaz, elektrik faturası ödemek zorunda değilsiniz. 

İstanbul’un her bölgesine eşya depolama hizmeti veren firmamız, uzman ekibimizle Avrupa standartlarında pek çok depomuzla depolama hizmeti vermektedir. Depolanacak eşyalarınızın fotoğrafını çekerek, whatsapp numaramıza gönderebilir veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak adresinizi bildirerek ücretsiz ekspertiz talep edebilirsiniz. Depolarımızda bulunan tüm eşyalar temiz ve hijyenik bir şekilde sigortalanarak muhafaza edilmektedir. Eşya depolama hizmetimiz dışında ambalajlama, paketleme ve nakliye hizmetlerimizde ekonomik fiyatlardadır. 

Uzman ekibimiz ve depolarımızda ki güvenlik sistemlerimizle eşyalarınızı depolattığınız günki gibi teslim alabilirsiniz. İstanbul’un her bölgesine eşya depolama hizmeti veren Rumeli Nakliyat ile huzurlu ve rahat bir şekilde eşyalarınızı depolatabilirsiniz. Firmamızın eşya depolama hizmeti ile  güvenli ve bir depoya  sahip olursunuz. Özellikle değeri yüksek eşyalarınız için gözünüz arkada kalmayacak ve eşyalarınız dış etkenlere karşı korunacaktır. Aynı zamanda istediğiniz süre kadar kiralama işlemi yapabilmeniz sayesinde avantaja sahip olursunuz. İhtiyaca uygun depolarımız ile küçük depoya ihtiyacı olan kişiler, büyük depo kiralayarak fazla masraf ile karşılaşmaktan kurtulur. Büyük depo ihtiyacı olanlar ise isteklerine uygun depoyu kolay şekilde bulabilecektir.

Eşyalarınızın kutuları kilitli olarak tutulur ve anahtarları size teslim edilmektedir. 7/24 depolarımızda kamera sistemi vardır ve kayıt altına alınmaktadır. Eşyalarınız olumsuz hava şartlarına karşı muhafaza edilir. Eşyalarınızın miktarı, depolama alanınız ve depolama sürenize  göre kira bedeli çıkarılır. Firmamız her zaman en ekonomik kiralama bedeli sunmaktadır. Eşyalarınızı ne zaman teslim almak isterseniz o gün size teslim edilir. Eşyalarınızda herhangi bir zarar varsa sigortadan ücreti tahsil edilmektedir. 

Evinizde yada iş yerinizde fazla eşyaları koymak için uygun yeriniz yoksa sizlere sunulan uygun fiyatlı kiralamalar ile depo sahibi olabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.