Terazi Burcunun Meslek Seçimi

Burç;  insanın Doğum anında Güneş’in hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanın sembolik ifadesi Olarak bilinen kimi insan tarafından inanılan bir şeydir.

Genelde Her burcun Kendine özgü özellikleri Vardır.

Bugün Konuşacağınız Konulardan Biri’de  “Terazi” Burcunun Meslek Seçimi”

Terazi Burcu  yapısı gereği Aktif – Yaratıcı – Teşebbüs etmeyi seven – Verimlidir

Kişilik olarak: Cazibeli – Etkileyici – Popüler ve sosyal  olamayı seven -Yargılayıcı –  Politik davranan – Yargılayıcı – Mükemmeliyetçi -İyi bir dost veya arkadaştır.

İlgi Alanları ise : Hukuk, Halkla ilişkiler, Güzellik uzmanlığı – Müzik’tir.

Bu özelliklerinden yola çıkarak  insan ilişkilerinde dengeyi sağlayarak kendi içindeki uyum ve dengeyi bulan ve  Kendi özgürlüğünden ödün vermeden zıtlıklar arasında uyum ve dengeyi sağlamaya çalışır ve  Politik yetenekleri çok gelişmiş olup  Kendi düşünce ve isteklerini ifade ederek dış dünyada barışı ve huzuru sağlayan ayrıca Dış dünyasında  uyum ve ahengi sağladığı taktirde  bu durum iç dünyasına yansıyarak   kendi içinde de uyumu ve huzuru bulmasını sağlayacaktır.

Dış dünyadaki uyumu sadece ilişkilerde değil yaşanılan ortamlarda da sağlayan bir burçtur Bu yüzden sanat, güzellik ve estetik kavramları Terazi insanı için çok önemlidir. Bu burçtan pek çok sanatçı çıkar. Sanat, güzellik, adalet, ortak çalışmalar, gibi konular Terazi’nin ilgi alanıdır.. Hukukla ilgili çeşitli alanları, avukat, hakim,  siyaset alanı, politika, sosyal uzmanlık başarılı olabilecekleri dallardır. Sanatçı, şair, müzisyen, heykeltıraş, mimar, güzellikle ilgili konular, kozmetik sanayi,  makyaj uzmanlığı, giyim, moda ve tekstil alanları, estetik, güzellik uzmanlığı da ideal mesleklerdir. Burcun olumsuz kullanımında tarafsız olmak adına bir türlü karar verememe ve bazende tembellik görülebilir. İlişkilerindeki uyum ve ahenk’in bozulmaması adına kendinden ödün verir veya yapmacık ve yüzeysel davranabilir. Bu davranış tarzı onun hedefine kararlı bir şekilde gitmesini engelleyecektir….

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın