Ümraniye Oto Ekspertiz Firmaları

Ümraniye oto ekspertiz firmaları arasında Dr oto ekspertiz Ümraniye sektörün lider firmaları arasında lider konumda olanı diyebiliriz. Aracınıza yaptığınız yatırımlardan alacağınız verim sizin için oldukça önem arz etmektedir öyle değil mi? Ekspertiz fiyatları ise oldukça makul gerçi yaptırdığınız işlemlere göre bu fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ancak her bütçeye uygun paket seçenekleri bulabilmeniz mümkün.

Ümraniye Oto Ekspertiz Firmaları

Mekanik Alt Kontrolleri yapılan aracın Lastik diş derinlikleri, Fren sistemi geneli, Aktarma organları, Amortisör sistemi, Ön ve arka kısımda bulunan düzen parçaları, Egzoz sistemi, Motor, Şanzıman yağ sızdırmadığına dair kontrolleri, yakıt deposu aynı zamanda hortumları, Davlumbaz ve alt muhafaza parçalarının hepsi kontrol edilerek tespit edilen kusurlar rapor edilmektedir.

Ekspertiz hizmetleri ile ilgili bir fiyat bilgisi almak için https://www.drekspertiz.com/  web sitesi üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bahçelievler oto ekspertiz de şubelerinden biridir.

Dr Oto Ekspertiz Ümraniye Merkez Firması, kaliteli, tarafsız, profesyonel güvenilir bir ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Alanında deneyimli personelleri sizler için en kısa süre içerisinde test, inceleme ve raporlamaları yapmaktadır. Daha sonra sizlere bu raporları yazılı ve sözlü olarak aktarmaktadırlar.

Yapılan araç ekspertiz hizmetleri şu şekildedir: Süspansiyon testi, fren testi, motor testleri, boya kaporta testi, elektrik testleri, araç ön kontrolleri, araç alt kontrolleri hizmetleri alabilirsiniz.

Araç alırken kesinlikle oto ekspertiz inceleme raporunu istemeniz gerekmektedir. Çünkü daha sonra aracınızda çıkacak sorunlar yolda kalmanıza ve ekstra harcamalara sebebiyet verebilmektedir.

Yanal Kayma Testi

Yanal kayma testi en önemli testlerden biridir. Güvenli sürüş unsurlarından biri olan ön ve arka dingillerdeki TOE açılarını çok kısa sürede test eden makinedir.

Aracın 1 km’lik düz bir yolda direksiyona müdahale edilmeden bırakıldığında oluşabilecek sapma mesafesini hesaplamaktadır. Aynı zamanda belirlemektedir. Bu sapma bozuklukları hususunda ki işlem şudur. Ön tertibattaki bozuklukla rot ayarı ve Aks boşluklarını metre ve kilometre cinsinden tespit etmektedir. Bu sayede rapor haline getirmektedir.

Satın almak üzere olduğunuz arabanın fabrikasyon çıkışlı mıdır?  Rot ayarlarının doğru ve sağlıklı olup olmadığı tespit (yani rot ayarını) edilerek sizlere sunulmaktadır. Bu test çok kısa süre içerisinde yapıldığı için basit bir işlem gibi gözüküyor olabilir. Fakat gelişen teknoloji ile aracın ön ve arka dingili yürüme hızındaki platformdan geçmesi ile gerçekleşmektedir.

Yanal kayma testi için Ümraniye Oto Ekspertiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Ümraniye  Oto Ekspertiz Yanal Kayma Testi için linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.