Üniversitede Yurtta Kalmak

Üniversite sınavlarının açıklanacağı bu dönemde öğrencilerin büyük bir bölümü üniversite tercihlerini yapacaktır. Kimisi bulunduğu şehirdeki okulları tercih edecekken kimisi de şehir dışındaki okulları tercih edecektir. Ailelerin ve öğrencilerin akıllarına takılan tek soru öğrenciler şehir dışında nerede kalacaktır. Öğrencilerin kendi evlerindeki gibi konforlu ve güvenli bir şekilde konaklayabilmesi için yurtlar ve apartlar bulunmaktadır. Yurtta kalmak her açıdan daha güvenlidir.

Yurtta Kalmak Hakkında

Bu yurtlar ve apartlar genellikle fakültelere yakın yerlerde konumlandırılmıştır ki öğrenciler kolaylıkla okullarına ulaşım sağlayabilsinler. Bazı öğrenciler evlerde kalmayı tercih etmektedir. Fakat yurtlar evlere göre daha rahattır. Temizlik, yemek, fatura gibi bir çok sorun yurtta yoktur. Bu sebeple Ankara’daki kız yurtları gibi yurtlarla irtibata geçerek sizde konforlu ve güvenli bir şekilde konaklayabilirsiniz. Ankara’da bulunan Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Hizmetleri için linke tıklayarak bilgi edinebilir ve aşağıdaki iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Ülkü kız öğrenci yurdu Ankara’da kurulmuş ve uzun yıllardır kız öğrencilerin güvenli bir şekilde konaklamasını sağlayan bir firmadır.

Sizde Ankara’da çocuğunuzun güvenli, temiz ve okuluna yakın bir yurt arayışında iseniz, https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/ web sitesinden odaları görerek bilgi edinebilir veya iletişim numaralarından irtibata geçebilirsiniz.

Yurdun Avantajları

Üniversite okumak için Türkiye’nin dört bir yanında Ankara’ya giden yüzlerce öğrenci vardır. Bu öğrencilerin güvenli bir şekilde konaklaması, evlerindeki sıcak ortamı aramaması ve sadece derslerine yönelmesi için bir çok çalışma yapmaktadır.

Evlerde kalan öğrenci için ev zorlayıcıdır. Çünkü evin temizliği, yemek yapılması, fatura, ısınma, internet gibi bir çok durum vardır. Yurtta bu gibi durumlarla karşılaşılmamaktadır.. Her gün genel temizliği yapılmaktadır. Aynı zamanda yemek ve servis imkanları sunulmaktadır. Ayrıca 7/24 güvenlik kamerası ve yurt güvenliği ile çevrelerin güvenliği sağlanmaktadır. Ailelerin de içini rahatlatan Ülkü Kız Öğrenci Yurdu güzel ve konforlu bir yurt ortamını sunmaktadır.

Yurdumuza 10-15 dakika ürüme mesafesinde ki fakülteler aşağıdadır.

ANKARA’NIN EN NEZİH SEMTİNDE

TÜM OKULLARA KOLAY ULAŞIM

TED ÜNİVERSİTESİ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ SİYASAL

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ CEBECİ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİL TARİH

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM

SIHHIYE KAMPÜSLERİNE

ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK

MEŞRUTİYET MAHALLESİ
KARANFİL SOKAK
NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR
​Cep: 0-532-165 59 10