Asansörler Hakkında

Son Teknoloji Asansörler, ile Forces Makina uzun yıllardan günümüze kadar edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeler sayesinde müşterileri için güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Ayrıca en önem verdiği kriterlerden biri müşteri memnuniyetidir. Çalışmalarının her aşamasında büyük bir özen ve gayret göstermektedir. Ayrıca araç asansörü, yük asansörü ve insan asansörlerini kaliteli malzemeler kullanarak üretimin gerçekleştirmektedir. Ayrıca eşyalarınızın emniyetli bir şekilde katlar arasında taşınmasını sağlamaktadır.

Bu sebeple Forces yük asansörü, araç asansörü, engelli asansörü ve insan asansörleri hizmeti almak için https://www.forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede irtibat numaralarından müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Forces Asansör Firması

Yük taşımak için fabrika, depo, imalathane, toptancı gibi alanlarda yük asansörü kullanılmaktadır. Aynı zamanda ağır ortam ve şartlarda sorunsuz bir şekilde çalışır. Yük asansörlerinde insan asansörlerine göre konfor ve hız aranmaz. Yoğun çalışma ortamlarında rahatlıkla çalışabilecek kalitede ve sağlamlıkta imalatı yapılmaktadır.

Yük taşımak için yük asansörleri üretilmektedir. Forces sektöründe kalitesini, yaptığı kaliteli çalışmalar ile kanıtlamıştır.  Özellikle alışveriş merkezi, fabrika, depo ve mağaza gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca yük taşıma işlerinin çok fazla olduğu yerlerde kullanılmaktadır. 250 kilogram ve 30000 tona kadar taşıyabilecek şekilde kapasiteli tasarımı yapılabilmektedir.

Son Teknoloji Asansörler

Forces Makina Asansörü; yüksek taşıma kapasitesine sahip şekilde üretimi yapılmaktadır. 500 ile 10.000 kg’a hatta daha fazlası için tasarımı yapılabilmektedir. Mevcut olan binalarda ve yeni binalarda kullanım şartlarına uygun olarak üretimi yapılmaktadır.

Kullanılacağı işin, taşıyacağı yükün tipine ve kapasitesine göre yük asansörünün ebatları ve hızı ayarlanabilmektedir. Yük asansörlerinin kapıları tam otomatik, merkezden açılan ya da katlanabilen olmak üzere isteğe göre yapılabilmektedir.. Tamamen müşterinin isteğine göre kabin özellikleri belirlenebilmektedir. Bu asansörlerinin hızından ve konforundan daha önemli olan şey asansörün yük ve eşyaları taşımasıdır.

En güvenli ve kaliteli asansör firması ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Forces Mkaina ile iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir. O halde hemen Forces Asansör ile iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

  • 08502411025
  • 0532 785 44 65
  • info@forcesmakina.com
  • Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL