Kullanım Alanlarına Göre Asansörler

Asansörlerin Kullanım Alanları tercih edilen alanlara göre farklılık göstermektedir. Günümüzde her geçen gün artan araç sayısı otopark ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Bu durum oldukça ciddi bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle otoparklarda olmazsa olmaz araç asansörleri Forces Makina tarafından hidrolik veya elektrik tahrikli olarak üretilmektedir. Var olan binalarda otopark için yeterli alan olmamasından dolayı bodrum katları veya binaların üstü otopark olarak kullanılmaktadır.

Araç asansörü üretimi 3000 kg ile 10000 kg kapasiteli olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda binalarınızın üstü yada bodrum katı otopark olarak kullanılmaktadır. Rampa ve yol gibi yer kayıplarını binalarda kullanım alanı olarak geri kazandırmaktadır.

Kabin içerisine yerleştirilen buton sayesinde araçtan inmeden kolaylıkla kabin içerisine girilmesi sağlanmaktadır.

Yük Asansörü Kullanım Alanları

Yük asansörü, ağır eşyaların yüksek katlı binalarda katlar arasında taşınması işlemini gerçekleştirmektedir. Tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu olmak üzere dört farklı yük asansörü tipi bulunmaktadır. Bu sayede Depolar, hastaneler, yüksek katlı binalar ve de alışveriş merkezleri gibi ağır yük taşıma işlerinin fazla olduğu yerlerde tercih edilmektedir.

Yük asansörü üretici şirketi olan Forces Asansör, kurulmuş olduğu günden bu güne kadar kaliteli bir şekilde üretilmiş olan asansörleri ile sektöründe adını duyurmuştur. Sizler de Forces Makina şirketinin yük asansörü ve diğer hizmetlerinden yararlanmak isterseniz online web sitesini inceleyebilirsiniz. https://forcesmakina.com/

Forces Makina iletişim adresi aşağıdaki gibidir:

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Asansörlerin Kullanım Alanları

Yük asansörleri iki gruba ayrılmaktadır. Hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü gibi çeşitleri vardır. Forces Makina olarak yükünüzü veya araç asansörü ile araçları bir yerden diğer yere kolay ve emniyetli bir şekilde taşınması gerektiğinde sizlere çözüm oluşturacaktır. Bu sayede asansörlerin imalatını yapmaktadır. Yük asansörlerinizi projelendirerek teklif vermektedir. Asansörler; temel üzerine veya temel içerisine montaj yapılması imkanları bulunmaktadır. Her ton ve her ebatta hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörü özel olarak üretilmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz.