Asansörlerle İlgili Bilgiler

Asansörler hakkında bilgiler için kesinlikle Forces Makina ile irtibata geçiniz. Firma, 2010 yılından beri asansör sektöründe tecrübesi ve profesyonelliği ile kaliteli işlere imza atmıştır. Özellikle kurulduğu günden bugüne kadar iş ortaklarına sağlamış olduğu kaliteli ürün seçenekleri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olmayı başarmıştır. Araç asansörü, yük  asansörü bunlardan bazılarıdır.

Sektöründeki gelişme ve yenilikleri her zaman takip etmektedir. Böylelikle Ar-ge alanında çalışmalarını yaparken ülke ekonomisine değer katacak ürünleri geliştirmektedir. Sanayi alanında bir çok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilen ürünleri yüksek donanımlıdır.

Bir ürünün kalitesi o ürünün imalatında kullanılan malzemelerin ve komponentlerin ayrıdır. Bu nedenle sahip olduğu kalite değerinin bütünü olarak değerlendirilmektedir. Böylece asansörlerle ilgili yönetmelik ve standartlara uygun sürekli test, muayene ve kontrol prosedürlerine uygun ekipmanlar kullanılmaktadır.

Makaslı Yük Platformu

Sevkiyat alanlarının araç yükleme ve boşaltma, depolarda bulunan malzemelerin katlar arasında taşınmasını makaslı lift sağlar. Makaslı lift üretim bantlarına malzeme beslemesi gibi bir çok işte kullanılarak işletmelerin verimliliğini artırmaktadır. Yük lifti tamamen özel imalat olan sizlerin talep ve istekleriniz doğrultusunda projelendirmektedir. Kapasiteli ve yüksek performanslı uygulamalarda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz ölçüde ve ihtiyacınız doğrultusunda üretilmektedir.

Asansörler Hakkında Genel Bilgiler

Engelli asansörü kullanımı ülkemizde son dönemlerde yasaların teşviki ile önceki yıllara göre daha da yaygın hale gelmiştir. Engelli asansörü, yaşlı ve tekerlekli sandalye kullanıcıları için tasarlanmıştır. Bu asansörler daha geniş giriş kapısı standart otomatik kapıdır. Buton yerlerin daha aşağı seviyede yatay pozisyonda olması ve düğmelerin kabartmalı olması gibi özellikler nedeniyle farklılık göstermektedir.

Pek çok farklı alanlarda merdiven asansörü veya engelli asansörü görmek mümkündür. Böylece bankalara, hastanelere, okullara, sosyal mekanlarda ve,özel mülklere engelli asansörü kullanılmaktadır. Engelli kişilerin hayatlarını kolaylaştırmak adına bu asansörler tasarlanmaktadır. Engelli asansörleri sayesinde havuz keyfi bile yaşamak mümkündür.

Gerekli seyir mesafesi aynı zamanda özel olarak tasarlanmış projenize uygun platform sistemleriyle yapılabilmektedir. Bu sayede iç ve dış mekanlara uygulanabilmektedir. Forces Makine sizleri güvenli, kaliteli ve konforlu asansörler ile buluşturmaktadır. Tercihleriniz hususunda alüminyum, kompozitör, paslanmaz sac, galvaniz veya camlı olarak yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için hemen iletişime geçiniz.