Forces Hakkında Bilgiler

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler edinmek için iletişime geçiniz. Hayatımızda asansörlerin faydası çoktur. Hayatımızın hemen her alanında oldukça kolaylık sağlayan asansörler teknolojik sistemlerdir. Günümüzde her geçen gün artan nüfusla birlikte insanların hem eşyalarını hem de araçlarını koyacak alanlarda düşüş başlamıştır. Bu sebeple asansörler kurtarıcı olarak ortaya çıkmıştır. Bunlardan birine örnek verecek olursak bu yük asansörüdür. Yük asansörü fiyatları ebat ve boyutlara göre değişiklik göstermektedir.

Asansörlerin Hayatımızdaki Önemi

Yük asansörleri, malzemeleri ve yükleri emniyetli bir şekilde taşımak için sıklıkla tercih edilmektedir. Yük asansörleri malzemeleri taşıdığı gibi insan da taşımaktadır. Günümüzde binalar çok katlı olduğundan tüm binalar için asansör gereklilik haline gelmiştir.

Yük asansörü yaptırmak istediğinizde yükün miktarı, min-max yüksekliği ve platform ebadı kesinlikle doğru bildirilmelidir. Bu sayede asansör doğru bir şekilde projelendirilmiş olur. Aynı zamanda doğru fiyat teklifi alırsınız.

Yük asansörleri; temel üzerine yada temel içerisine montaj yapılabilme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca her ton, ebat ve boyutta hidrolik veya halatlı yük asansörü üretilmesi mümkündür. Yüklerin bir kattan diğer katlara taşınabilmesi için yük asansörleri sıklıkla tercih edilmektedir.
Hatta 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar imalatı yapılabilmektedir. Platform üzerine korkuluk ve etrafı çeşitli kapı tipleriyle emniyetli bir şekilde yapılarak çalışması sağlanmaktadır.

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler

Forces Asansör firması, uzun yılların vermiş olduğu deneyimleri kullanarak bugüne kadar gelmiştir. Ayrıca birden fazla asansör çeşitliliği sayesinde sizlere her daim kaliteli bir hizmet vermeye devam etmektedir. Yüksek katlı olan otoparklarda ve binalarda araçların alt ve üst katlar arasında kolay bir şekilde hareket etmesini sağlayan araç asansörleridir. Aynı zamanda en kaliteli ve garantili malzemeler kullanılarak üretimleri gerçekleşmektedir. Bu sayede araç asansörleri daha uzun ömürlü ve kaliteli olmaktadır.

Sahip olduğu referansları ile firma, asansör sektörünün liderleri arasında olmayı başarmıştır. Hedeflerinde önceliğini müşteri memnuniyeti olarak belirlemektedir. Aynı zamanda bunu  kalite odaklı çalışmalarında da göstermektedir.

Forces Makina firmasından her zaman  teklif alabilirsiniz. Hatta ilgili web sitesine hızlı bir erişim sağlamak için  https://forcesmakina.com/ web sitesinin linki üzerine tıklayabilirsiniz.  Veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com