İnegöl Mobilya Vadi Modern Koltuk Takımları

İnegöl Mobilya Vadi’nin inegöl koltuk takımları kategorisinde yer alan Astana Modern Koltuk Takımı 2 adet 3’lü ve 1 adet berjerden oluşmaktadır. Tamamen inegöl mobilyası dır.  3’lü kapitoneli koltukların iskeleti gürgen ağacından oluşmaktadır. Koltukların döşemesinde nubuk kumaş kullanılmıştır. Satın aldığınızda talep ve isteğinize göre kumaş türünde ve renginde değişiklik yapmanız mümkündür.

Koltuk döşemelerinde kullanılmış olan sünger; 16 cm’lik HR soft süngerdir. Bu sayede koltukta oldukça rahatlık ve konfor vardır. Yine talebiniz üzerine ayak cila renginde değişim yapılması da mümkündür. Diğer 3’lü koltuk da gürgen ağacından yapılmıştır. 3’lü koltukta kazayağı desenli kumaş kullanılmıştır. Kapitoneli 3’lü koltukta olduğu gibi bu koltukta da kumaş renginde ve türünde değişiklik yapılması mümkündür.

Berjer de diğer koltuklarda bulunan özellikleri barındırmaktadır. Berjerde dönme özelliği bulunmaktadır. Tercihinize göre sabit bir şekilde de yapılabilmektedir. İnegöl Mobilya Vadi’nin müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.