Salonunuzda Dekorasyon Nasıl Olmalı?

Salonunuzda Dekorasyon; Hayatınızda belki de hiç karşılaşmadığınız renk tonlarının bir arada kullanıldığı, sevgi dolu sıcacık mobilyaların yerini cool ve soğuk renk tonlarındaki minimalist mobilyaların aldığı modern salonlarda duvar renkleri de oldukça farklı.

Salonunuzda Dekorasyon

Bir rengin moda olması sizin evinizin her yerinde de o renk olacak demek değil tabiki. Renk seçimi tamamen kişiseldir. Kendi evinizde sevdiğiniz ve görmekten zevk alacağınız renkleri kullanmanız gerekir. Ancak bu konuda genel geçer bir kaç kuraldan bahsedebiliriz.

Eğer odanızda bir renk karmaşası olmasın, her biri ayrı telden çalan renklerin ortasında boğulmayalım diyorsanız kesinlikle renk kurallarına dikkat etmelisiniz. Mesela, bir oda dekorasyonunda en fazla altı farklı renk olmalıdır. Altı farklı renk dediğimizde içine koltukların renginden perdelerin rengine, halıdan vitrine kadar hatta tabloların bile renk skalası giriyor. Bu altı rengi seçerken de üç rengin aynı renk grubunda yer alması uygun olur. Yani ikisi ana renk, ikisi yan renk, ikisi de birbirini tamamlayan renk tonları gibi. Dekorasyon fikirleri için inegöl mobilya mağazalarını tercih edebilirsiniz..

Mobilya Firması

İnegöl Mobilya Vadi; İnegöl’de bulunan bir mobilya mağazasıdır. Uzun yıllardır mobilya satışı gerçekleştirmekte ve müşteri memnuniyetini kazanması ile birlikte online satışa başlamıştır. Aynı zamanda Türkiye’nin her iline, dünyanın çoğu ülkesine mobilya satışı gerçekleştirmektedir. Firma günümüz mobilya modasını takip etmesi ve ürünlerinde de bu modayı yansıtmaktadır. Bununla birlikte müşteri portföyünü de genişletmektedir. İnegöl Mobilya Vadi’nin tüm ürünlerini detaylı incelemek için web sitesini ziyaret ediniz. Aynı zamanda satın almak ve sorularınıza yanıt bulabilmek için  https://www.inegolmobilyavadi.com web sitesini inceleyebilirsiniz.

inegöl mobilya modelleri ile dikkatleri üzerine çeken İnegöl Mobilya Vadi; uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet vermesi ile tecrübe ve deneyim edinmiş, bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Ekonomik fiyatları, kaliteli ve çeşitli ürünleri ile müşteri odaklı bir satış gerçekleştirmektedir.

İnegöl Mobilya Vadi; köşe koltuk takımları, köşe koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, çocuk ve genç odası takımları gibi bir çok kategoride ürünlere sahiptir. Ürün çeşitliliği ve modelleri sayesinde yeni evlenecek ve evlerini yenileyecek çiftlerin tercih sebebi olmuştur. Her zevke ve ihtiyacınıza uygun mobilya modellerini kolaylıkla bulabileceğiniz inegöl mobilya sektöründe ekonomik fiyatları ile de müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır.

İnegöl Mobilya Vadi aracılığıyla satın aldığınız koltuk takımlarında kumaş rengini ve kumaş türünü kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Örneğin; nubuk kumaş değil de deri kumaş ile kaplanmasını istiyorsunuz, koltuk takımlarınız deri ile kaplanacaktır. Detaylı bilgi ve sipariş için İnegöl Mobilya Vadi’nin online web sitesini inceleyebilirsiniz.