Savaş Moving Ev Ofis Taşıma

Ataşehir Ofis Tşıma, Türkiye’nin köklü ve önde gelen, nakliye şirketlerinden biridir. Savaş Moving olarak, İstanbul’un Anadolu yakası ve Avrupa yakasında tüm bölge ve semtlerinde güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Savaş evden eve nakliyat hizmeti, asansörlü taşımacılık hizmeti, depolama ve paketleme hizmetleri sunmaktayız. Yasal ve ulusal mevzuatlara uygun olacak şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yaşam kalitesi artmakta  ve teknolojinin sunmuş olduğu yeni nesil donanım araçları ile yapılan hizmetler daha kolay uygulanabilir bir hale gelmektedir. Asansörlü taşımacılığın olmadığı yıllarda, taşımacılık hizmeti amatör bir biçimde gerçekleştirilmekteydi. Bu sebepten dolayı da taşınan malzemelerin zarar görme ihtimalleri de oldukça üst seviyedeydi. Fakat günümüzde yük asansörleri kullanılmaktadır. Böylelikle taşınmakta olan eşyaların da zarar görme olasılıklarının dikkate değer oranda azalması sağlanmış oldu.

Asansörlü taşımacılık sistemi, eşyalarınızın yüksek katlı binalara kolaylıkla çıkarılmasını sağlayan modüler bir sistemdir. Bu hizmet ile asansörlü taşımacılık hizmetlerimizi eşyaların taşınacağı binanın dışına kurmuş olduğumuz kaliteli yük asansörlerimiz aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Asansörlü Taşımacılık sayesinde taşıma işlemi daha az iş gücü ile gerçekleştirilmiş olur. Ayrıca zamandan da önemli ölçüde tasarruf sağlanmış olur.

Asansörlü taşımacılık hizmeti, nakliyat sektöründe zamanla daha fazla talep almaya başladı. Ayrıca bu taşımacılık hizmeti Savaş Taşımacılığın da en çok tercih edilmekte olan hizmetlerinden birisi haline geldi.

Savaş Ev Ofis Taşıma olarak asansörlü taşımacılık sayesinde eşyalarınızın güvenliğine ciddi önem vermekteyiz.  Bu nedenden dolayı zarar görme riskini de minimum seviyeye indirme amacı ile hizmetimizi sağlamaktayız.

Firmamız aynı zamanda eşya depolama hizmeti de vermektedir. Evinizde kullanmadığınız ama atmayada kıyamadığınız eşyalarınız olduğunda ya da geçici görev değişikliği olduğunda eşyalarnızı depolayalarak saklayabilirsiniz.

Şirketimiz işinde uzman kadrosu ve son teknoloji sistemlerinin kullanıldığı kaliteli asansörleri ile kolayca, hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınma işlemlerinizin gerçekleştirilmesi için sizlere yardımcı olmaktadır.

İşini büyük bir titizlik ile yapmakta olan kaliteli çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize asansörlü taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi

Tel : 0850 888 54 80
Gsm : 0532 566 54 80
Mail : savas@savasmoving.com

Adres : Küçük Bakkalköy Sahil Sok. No:4 Ataşehir – İSTANBUL