Spor Salonları

Spora ayıracak vakit buluyorsam bu benim en mutlu günüm oluyor. Zaman zaman içinde bulunduğum durumdan sıyrılıp spora koşmak beni rahatlatıyor. Sıkıcı Ofis ortamı boğuk dar alanlar havasız ortamlar derken seçeceğim spor salonunda mükemmeliyet aradım. Bir kaç arkadaşımın tavsiyesi ile mekanlara ön görüşmeye gitsem de içime sinmeyen bir şeyler vardı ya lobileri sıkıcı ya aletleri eski yada mekanlar izbe. İstediğim bu değildi aramaya devam ettim.

Etilerde bir merkez arayış içinde olduğumu duymuş olacak ki tanıtım için randevu ayarlandı gideceğim gün onca randevumu iptal etmiştim spor bile artık lükstü ve ben onu yaşam biçimi haline getirmeye kararlıydım.

Kapıdan girmemle aydınlanma yaşadım aylardır aradığım dizaynın bu olduğu tasarımın göz doldurduğu bekleme salonundaki koltukların dahi en ince ayrıntısına kadar tasarlanmış olduğu en yeni aletlerin kullanıldığı elit bir salondu burası. Şimdilerde yaşam biçimim haline gelen bu mekan günün stres ve hızından arınmaya geldiğim gözlerden uzak detoks alanım. Spor salonlarında bunların ne önemi var demeyin yaşam alanlarınızda bile konfor ve şıklığa önem veren bizler zamanlarını geçirdiği her alanın keyif vermesini ister.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın