Çınar Makina Dpfmac Firması

Çınar Makina Dpfmac firması olarak, uzun süren araştırmalar sonucu oluşan deneyimlerimizi bir araya getirerek son teknolojilerden fayda sağlayıp verimli bir makineler tasarlayıp sizlere sunmaktayız.
Sektörel eksiklikleri tamamlayarak doğru çalışmalar yaparak yola çıktığımız makinelerimizle yeni bir marka yaratarak bu sektörde yerimizi aldık. Dünya standartlarında belgeleri olan, müşteri odaklı hizmet anlayışı, estetik ve aerodinamik tasarımı ile pratik kullanımlı makinelerimizle fark yaratmak için buradayız.
Güven ve hizmet ilkelerimizle çıktığımız bu yolda, araştırma ve geliştirme her zaman bir adım önde olarak doğaya ve insana yararlı makineler ürettik. Piyasada belirlenmiş sağlamlığımız ve kazançlı hizmet için üretimimizle şimdi DPFMAC olarak karşınızdayız. Partikül yıkama makinası (Diesel Particulate Filter Cleaning Machine) dpf mac çınar makina farkı ile Türkiye’de büyük bir sektör açığını kapatmış bulunuyor.

Dpfmac yurt dışında bir hayli meşhur olan bir sektör olsa da hatta her garajda bulunması zorunlu olsa da Türkiye de maalesef daha çok yeni ancak Çınar Makina tasarladığı ürünlerle sektörde dev olmaya hazırlanıyor da diyebiliriz.

Çınar Makina Dpfmac speed 2500 ;Kabinli olan bu modelimizde, partikül ya da katalizörü başlığa taktıktan sonra kapağını kapatıp tamamen oto kontrol sistemle kumanda panosundan otomatik aç-kapa sistemle temizlik yapılmaktadır.
Kabinli DPF Partikül Temizleme (SPEED2500) makinemizde kullanılan tüm metal parçalar 304 paslanmaz çelik ve diğer parçalar ise sektörde kendini kalitesi ile ispatlamış markalar tercih edilmiştir. Bu nedenle de kalite ön plana çıkmıştır. Ayrıca hafif ticari ve ağır vasıta filtrelerini temizler. Tasarımı firmamıza ait olan patentli makinemizi özel formüllü çözücü ile birleştirerek tıkanmış olan katalitik konvertörü veya partikül filtreyi çok kısa bir sürede temizliyoruz.

Kabinli DPF Partikül Temizleme Makinesi (DPFMAC SPEED2500) tüm marka ve model araçlarla uyumludur.
Dpf Mac Partikül Temizleme Makinaları Endüstride Endüstride Açık Devre Dışı Çınar Makina ailesi patentli ürünleri kullanarak araçlara büyük avantajlar sunuyor.

Dpf Mac Çınar Makina Kabinli partikül temizleme makinesi ile de oldukça talep görüyor.
DPF Dizel

DPFMAC İstanbul, Turkey
Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09
Email: info@dpfmac.com

Bulgaria
T&T Trade Ltd
Bulgaria
Velingrad
+359 888 520 135
tt_trade@abv.bg
T.Metkov

Ukraine
м-н “Шинний Ряд”
www.vip-shina.com.ua
Phone : +38067 442 97 98
Phone : +38095 068 36 07

Contact Us