Country İle Dekorasyon Başka

Geleneksel dekorasyon stilindeki mobilya seçimi olan country tarzı yaşanmışlık hissi vermesi geçmişten günümüze yansıttığı tarzı ile en dikkat çekenler arasında var olmasıdır.

Samimi ve Romantik bir yatak odası seçimi yapmak istiyorsanız kesinlikle country tercih etmelisiniz. Eskitilmiş görünümlü masif mobilyalar ve minik tarihi objeler ile geçmişin büyüsüne kapılabilirsiniz.

Günümüzde ev dekorasyonun da sıklıkla en çok tercih edilenler arasına giren bu tarz daha çok rahatlığına ve keyfine düşkün ahşap mobilyaları görmek isteyenlerin tercihidir. Country tarz Koltuk takımları ve mobilyalarda en önemli unsurlardan biri de renktir. Renk  mobilyayı ön plana çıkaran tek özelliktir tarzınız bu yöndeyse renkler kırık beyaz, açık kahverengi, mavi ve yeşil gibi tonlardan tercih etmelisiniz.

Geçmişin günümüzle harmanlanmış hali olan country mobilyalar İngiliz esintileri taşımaktadır sizde bu rüzgarı evinizde hissetmek istiyorsanız İnegöl Mobilya Vadi firmasının country koltuk seçeneklere göz atmanızı tavsiye ederim.