Forces Yük Asansörü Firması

Yük asansörü, çok ağır malzemelerin yüksek kata sahip olan binalarda taşınmasını sağlayan sistematik bir yapıdır. Bunun ile birlikte yük asansörleri taşınacak olan yüklerin taşınması işlemini oldukça kolaylaştırmakta ve daha güvenilir kılmaktadır. Aynı zamanda binalar, depolar, alışveriş merkezleri vb. gibi taşıma işlemlerinin yoğun olarak gerçekleştirildiği alanlarda tercih edilmektedir. Yük asansörü firmaları müşterinin isteğine göre imalatını yapmaktadır.

Yük Asansörü Firmaları

Forces Makina Asansör şirketi, üretimini yapmış olduğu asansörleri uygun fiyatlar ile sizlerin hizmetine sunmaktadır. Sonuç olarak yukarıdaki link metnine tıklayarak  Forces yük asansörü ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yük asansörleri, konforlu bir taşıma işleminin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olduğu gibi aynı zamanda işletmelerin maliyeti bakımından da kayda değer bir tasarruf sağlamaktadır. Tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu asansör çeşitleri bulunmaktadır.

Forces Araç Asansörü firması olarak otopark ve özel uygulamalarınızda kullanacağınız araç asansörü uygulamalarınıza çözümler sunar. Günümüzde araç sayısındaki artış otopark ihtiyacını beraberinde getirmiştir. Otoparklarda yol için ayrılacak alanlar sorun olduğunda yada yerden tasarruf etmek için araç asansörleri yapılmaktadır. Sürücüler araçlarından inmeden kumanda butonuna ulaşabilir ve araç asansörlerine kolaylıkla giriş yapabilir. Araç asansörlerinin kapıları yarı otomatik yada tam otomatik olarak yapılabilmektedir. Mimari projelere bağlı olarak binaların üstleri yada binaların bodrum katları otopark olarak kullanılabilmektedir.

Ortalama 3000 kilogram kapasiteye sahip olan araç asansörleri özel projeler doğrultusunda kapasitesi azaltılıp artırılabilmektedir. Yol ve rampalardan kaynaklanan yer kayıplarının minimum olması araç asansörünün en önemli avantajlarından biridir.

Forces Araç Asansörü Firması

Forces Makina, 2010 yılının son çeyreğinde kurulmuştur. Firma aynı zamanda bir araştırma ve geliştirme firmasıdır. Araç asansörü, yük asansörü ve makaslı lift konusunda pek çok firmaya hizmet sunmaktadır. Tamamen müşterinin isteğine bağlı olarak üretilen yük asansörleri, araç asansörleri, yük platformları fabrikamızda uzman ekibimizle üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Ekimizin hem üst hem de alt kadrosu sanayinin kaliteli ve yüksek kademeli personellerinden oluşmuştur. Aynı zamanda uzun yıllara dayanan tecrübesi ile pek çok sektöre hizmet vermektedir.

Aynı zamanda Marmara Üniversitesi, TÜBİTAK, KOSGEB ve GYTE desteğiyle Ar-Ge çalışmalarını yürütmektedir.

Sonuç olarak Forces Asansör ile irtibata geçmek için iletişim numaralarını arayabilirsiniz. V

Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina